Fate´s Whisper

 
Jakmile dosáhnete 75 levelu můžete začít se sérií questů pro přidání subclassů ke svému charakteru. Nejzdlouhavější je tenhle Fate’s Whisper.

 

  • 1. Quest začíná u postavy Meastro Reorin,který se nachází východně od Oren Castle Town.Budete se sem stále vracet takže si lokaci dobře zapamatujte.Reorin,byl vyhozen z guildy protože se zapletl s démony.Ti nyní drží duši jeho ženy Reirie a vy budete požádáni o její osvobození.Musíte zabít Shilen’s Messenger Cabria a přinést Reorinovi Soul Orb.

fate1 fate2

 

  • 2. Shilen’s Messenger Cabrio se nachází východně od Cemetery.Truhla s orbem se objeví po jeho smrti. Otevřením truhly získáte Reira Soul Orb.Cabria vlastně nemusíte ani zasáhnout,ani být v partě která ho zabije.Stačí u něj být v momentě jeho smrti a truhlu rychle otevřít protože brzy zmizí.

2 3

 

  • 3. Vezměte Orb zpátky k Reorinovi.Ten vás poprosí ještě o jednu malou službičku.Dojít do Tower of Insolance,zabít 3 Raidbossy a získat z nich tři žezla z materiálu zvaný Infernium Sceptres. Až je jednoho podruhým dostanete objeví se vždy truhla.Z té pokaždé po otevření a kliknutí na Quest obdržíte jednotlivá Infernium Sceptres.Zase tu nemusíte do Raida ani seknout ani být v partě.Chce to jen být v pravý čas na pravém místě.

4

 

Tower of Insolence Třetí patro – Hallate

6

 

Tower of Insolence Osmé patro – Kernon

7

 

Tower of Insolence Jedenácté patro – Longhorn

8

 

  • 4. Přineste Infernium Sceptres Reorinovi.Pošle vás do Orenu,za jeho bývalým učedníkem,Warehouse Freightmannem Cliffem,pro Infernium Varnish. Warehouse Freightman Cliff se potlouká v centru Town of Oren a varnish vám předá.

9

 

  • 5. S Infernium Varnishem se musí zpátky k Reorinovi. Pošle vás do Adenu za Head Blacksmith Ferrisem který mu kdysi ukradl jeho kovářské super-kladivo.Head Blacksmith Ferris bude na východní straně Adenu.Promluvte s ním a kladivo vám dá.

10

 

  • 6. Reorinovi vraťte kladivo,teď už bude potřebovat jen Mold neboli formu. Tu prý prodal onehdá v Oren Castle Town,když potřeboval peníze na pití,chlapíkovi TRADER Zenkin. Jděte za ním.

11

 

Ten vám řekne že Mold prodal Master Kasparovi v Hardins Private Academy.

 

NYNÍ MÁTE 2 MOŽNOSTI (OD GRACIA FINAL)
12 13

 

  • 1.Možnost

Vyberete- Want to see Baium

Master Kaspar Mold má,ale bude za něj chtít krev Raidbosse Baium.Dá vám speciální nůž ‚Pipette Knife‘ kterým krev odeberete.Abyste se k Baiumovi dostali potřebujete Blooded Fabric.Ten získáte jedině splněním questu An Arrogant Search který začíná v Adenu u Henellin.Quest je celkem delší takže ho najdete popsaný samostatně.

Až budete mít An Arrogant Search hotový a Blooded Fabrics v inventáři, hurá na Baiuma!Objevuje se cca 1x za 5 dnů, 0-8 hodin od posledního zabití. Dokud se neobjeví budete muset počkat u Angel Vortexu na 13. patře ToI.Nemůžete se teleportovat dovnitř dřív.Ve chvíli kdy je ale Baium probuzen,UŽ DOVNITŘ PORTOVAT NELZE! Musíte být rychlí.Dovnitř jděte s přítelem (pokud na Baiuma už nikdo jiný nečeká). Je totiž nutné Baiuma nejdřív probudit a ten kdo tak učiní okamžitě zemře…I když,..prý existují vyjímky… Vy se poté (možná radši i před) musíte vyzbrojit Pippete Knife a surově jím Baiuma bodnout.Tím získáte Red Pippete Knife!..

14

 

Jakmile ho zasáhnete,obdržíte Red Pippete Knife

 

  • 2. Možnost

Vyberete- Want to see Platinum Tribe

Potřebujete Blood 30 fabrics – dostanete k obarvení krví 30 white fabrics na mobech Platinum Tribe …, úspešnost obarvení je vysoká

Platinum Tribe  (7 patro) Tower Of Insolence

16 17

 

7. Vraťte se teď ke Kasparovi a vyměňte nůž, Bolood Fabric za Mold.

8. Na dokončení questu už potřebujete pouze Top B-grade zbraň(jednu z dole uvedených) a 984 B grade krystalů.S těmito věcmi a Moldem se vraťte k Maestru Reorinovi. Vyberete si u něj A-grade zbraň(k výběru vypsány níže)kterou budete chtít na výměnu.Tu dostanete spolu se znakem Star of Destiny,který potřebujete na kýžený subclass.

18 20