Kartia Labyrinth

„Dimenzionálny rift zmenil spôsob ktorým dobrodruhovia vnímajú svet. Teraz, po Shileninom prebudení, hranice medzi dimenziami sa stali ešte viac skreslenými. Kartia labyrint je strategický bod, ktorý existuje v inej dimenzií. Ten je ovládaný tromi najobľúbenejšími démonomi bohyne, Zellakom, Pelline a a Kaliosom. Výskumnik Kartia sa teraz nachádza v meste Aden, bol tam poslaný pre nábor statočných dobrodruhov, aby bojovali s démonmi z Labyrintu, inak sa dostanú do našej dimenzie a jediné čo prinesú bude skáza a žiaľ.“Kartia-s_Labyrinth

Takže po dlhej odmlke sa opäť hlási Kisso , AHOJ.

Dnes si objasníme najčastejšie chodený instance dungeon po 4tom prestupe a to Kartia labyrint.

Je to instančka v ktorej je pomerne dobrý exp za moby a bossa + Quest + drop z bossa (najčastejšie EWR/EAR/ recepty ) .

Je rozdelená do 3 skupín a to pre levely : 85-89 (Zellaka + quest incarnation of zellaka)

90-94 (Pelline + quest )

95-99 (Kalios +quest )

Tie questy sa berú od NPC Kartia, v Adene, rovnako cez neho aj vstupujete do labyrintu. Úlohou v queste je len zabiť posledného Bossa.

Mate 2 možnosti ako vstúpiť do Kartie a to Group a Solo .

Group vysvetľovať nemusím pretože nazov hovorí sam za seba. Čo sa týka solo kartie tak na začiatku vas to portne do miestnosti kde je 5 NPC.

Z nich si možete vybrať 3 pomocníkov + kapitan ktorý stoji pred vami (tank). NPC vyberiete tak že kliknete na jedno ktoré nechcete mat v „parte“.

Ten class na ktory kliknete nebude s vami v dungeone, ja najčastejšie posielam preč/neberiem summonera. Takže somnou ide healer,warior,archer a ten kapitán.

400px-Kartia-s_Labyrinth_-_entrance

Kartia pozostáva z 3 miestnosti.

room 1.

Má 7 „stages“ a v každej sa stupňuje počet moboc ktorý na vás útočia. V posledon stage príde Kartia Dimensional Watchman ktorého je potrebné zabiť aby ste mohli pokračovať do dalšej roomky.

maxresdefault

room 2.

Tú len prebehnete a po ceste zabijete spomínaného Kartia dimensional watchmana. Room 3.

Podobne ako room 1 aj táto ma 7 stagov pričom v poslednej (tj 7) sa objaví boss ktorého je logicky nutno zabiť.

Po zabití dostanete exp/drop a odovzdáte quest po návrate k npc Kartia. S questo dostanete truhličku. Mne z nej väčšinou vypadol atribute stone 🙂

 

Veľa štastia a expu vam praje Kisso.