L2-Servers – UPDATE hlasovacího eventu !

Čaues pařani a pařanky !

Po prvních dnech hlasovacího eventu tu mám drobnou úpravu nebo spíš pomoc a ulehčení „našim“ serverům.
Někteří asi ví, někteří ne, že jsme první den odkazovali ikonkou na hlavní stránce právě na naší hlasovací soutěž, abychom na ní upozornili.
Ikonka byla dělaná pouze přes webnode a použitelná taky pouze na webnode, proto toho jeden server z naší tabulky chytře využil a hodil jí k sobě na web. Takže hráči daného serveru mají hlasování stále na očích (hned na hlavní stránce), kdežto ostatní servery ví o naší soutěži pouze z odpovědi na fóru, to chceme trošku vybalancovat, jelikož ten daný server má více hlasů než všechny ostatní dohromady. (Velké + adminovi za vynalézavost a nápad překopčit naší ikonku, bez legrace to chce jistou dávku fištrónu.) Vytvořil jsem proto dneska oficiální hlasovací banner, který vás nasměruje přímo do sekce Soupiska serverů, kde můžete pro svůj server hlasovat.
Připravil jsem rovnou i HTML kód, který stačí překopírovat a ikonku i s přesměrováním máte bez práce na webu.
Doporučujeme vložit ikonku na dobře viditelné místo webu, nejlépe hlavní stranu, tím upozorníte hráče na možnost hlasování a zvýšíte svou šanci, že daný hráč za vás odhlasuje.
Moc děkujeme za vaší aktivitu, ještě neuběhl ani týden od zahájení soutěže a už hlasovalo více jak 40 z vás. Hlasovat pro svůj server můžete pouze jednou za měsíc, příjemné klikání.
Doufám a věřím, že tento krok nám společně pomůže vyrovnat počty hlasů v soutěži a její konec bude ještě dramatický.
Url ikonky : 
http://files.l2-servers.com/200004629-6bbfb6cb8f/L2S-Final.png?rnd=5593274966813624
HTML kód ikonky (stačí nakopírovat a vložit na web) :
<a href=“http://www.l2-servers.com/servery-a-clany/soupiska-serveru/“ target=“_blank“><img src=“http://files.l2-servers.com/200004629-6bbfb6cb8f/L2S-Final.png?rnd=5593274966813624″ border=“0″ alt=“TOPlist“ width=“161″ height=“106″/></a>

Za L2-Servers team, Warendo.