Lineage – World boss AlkoN

Kamarádi, přátelé. Dneska jsem si prohlížel popis Lineage 2 na wikipedii a zjistil sem, že učitelé na střední věděli, proč nechtěli referáty okopírovaný z wiki. Článek je tam celkem hezky napsanej, aktualizovanej a všechno, jediný co mě zarazilo je epic boss AlkoN. Při jeho zabití byste měli dosáhnout konce hry. Přijde mi to jako blbost, zaprvý sem nikdy o takovym bosovi neslyšel a za druhý mi nezní vůbec logicky, abych zabil bosse a ukončil tim hru.
„WB = World Boss, extra silní bossové k jejímž zabití je potřeba při nejmenším hodně dobrý klan či allianci. Je známo 8 World Bossů a to Antharas, Zaken, Baium, Ant Queen, Valakas, Core, Orfen, Frintezza a hlavně epické monstrum AlkoN kterýcho ještě nikdo nikdy nepokořil, při jehož zabití dosáhnete konce hry. Někdy také známí jako EP (Epic Boss)“
Todle je překopírovaný právě z webu wikipedie, proto prosím omluvte gramatické chyby, není to moje dílo.
Proto se ptám, opravdu ten boss existuje a někdo ho někdy reálně viděl nebo byl jen autor článku pro wiki strandista. Lineage je krásná hra, i po skoro 10 letech co se jí držím mě dokáže překvapit. Veškeré informace a názory ohledně tohoto tématu prosím pište pod odkaz na našem facebookovém profilu, rád se dozvím víc a popřípadě zas něco přiučím.
Odkaz na náš článek na FB: