Noblesse

Hráč, který dosáhl levelu 75 v subclassu a dokončil quest Path to Noblesse nebo nasbíral Territory Badgets, se může stát Noblesse. Získá tak zvláštní schopnosti především pro obléhání a raidy, čímž získá hlavní roli v boji. Jakmile získá titul Noblesse, náleží jeho hlavnímu povolání i subclass. Skilly související s tímto titulem jsou k dispozici pro obě povolání.

1 (1)

Schopnosti Noblesse

Noblesse mají přístup k extra teleportům u gatekeeperů ve vesnicích, kteří je mohou přenést do jinak nedostupných oblastí (včetně vnitřků kobek).

Noblesse si může udělit titul, aniž by byl členem klanu, a tento titul si může samozřejmě i libovolně měnit.

Noblesse navíc od NPC dostane módní doplňky, které ho odliší od ostatních. Vlasové ozdoby lze pouze zničit, nejde je prodat ani položit na zem.

Jakmile se hráč stane Noblesse, jeho síla v PvP se zvýší.

Pouze Noblesse clan leaderům, kteří se zaregistrovali do obléhání, jsou k dispozici zprávy o průběhu bitvy. Ty ukazují pozici členů klanu a počet jejich úmrtí/obětí. Abyste zjistili, zda je člen klanu uvnitř obléhací zóny, použijte příkaz /siegestatus, který se aktualizuje každých 30 sekund.

Poté, co hráč získá titul Noblesse, začne se zaznamenávat jeho výkon v raidech a obléháních. Když se stane hrdinou, jsou tyto záznamy k dispozici v každé vesnici v Monumentu hrdinů.

 

Skilly Noblesse

2