Oficiální zpráva z L2IceScream

Dneska jsem komunikoval s jedním z adminů IceScremu a zde je jeho oficiální zpráva pro fanoušky Lineage 2. Projekt vypadá z mého pohledu velice zajímavě, více než 400 fanoušků serveru na FB, server vyhrává s přehledem naše hlasovací eventy, no…možná se zas něco chytne, čtěte sami…

Od posledního příspěvku, zde na L2 Servers jsme se na  L2 ICS posunuli o kus dál.

S testováním serveru nám pomáhá plno lidí. Již dnes máme ve hře zaregistrováno více než 200 postav, které jsou na cca 150 účtech. Hráči nám na fórum píší nejen své bugy, ale i rady pro zlepšení našeho serveru. My se jimi rozhodně zabýváme, L2 ICS je server, který se snaží vždy vyjít vstříc hráčům. Několik rad se týkalo Eventů, Desingu NPC a i webu, za toto bych chtěl hráčům poděkovat, že chtějí L2 ICS dále rozvíjet. Obsah těchto rad si můžete přečíst na našem fóru.
Určitě jste si také všimli, že jsme změnili podobu webu. Web už je skoro hotový, chybí jen nějaké statistiky – jinak je plně funkční.
Stále platí, že hledáme schopné lidi do našeho týmu. Podmínkou jsou vysoké herní a komunikativní schopnosti. Na našem fóru můžete vyplnit přihlášku. V polovině ledna vyplníte náš test – kde prokážete Vaše schopnosti. Test je ze znalostí L2. Chceme, aby naše GMka nic nepřekvapilo a vždy si se vším dokázali poradit.  Pro ty co nemají ambice na herní učast, dáváme možnost učasti na našich forech, kde hledáme správce a moderátory.
Určitě každého zajímá jaký je stav našeho serveru. Na našem serveru jsme během beta testu narazili na pár menších bugů, které se nám podařilo vyřešit.  Většina oprav byly spíše rutijní opravy a optimalizace jádra a databáze pro čistý a rychlý běh hry, zavažnější nalezené bugy byly například :

  • Při leavnutí clanu zůstávali hráčům do restartu squad skilly
  • Enchantovací bug – při kterém jste mohli mít nonstop buff Appetite for Destruction

Toto byly asi nejzásadnější bugy, které hráči našli. Tyto bugy byly ihned opraveny.  Na serveru jsme testovali již skoro vše. Zbývá nám jenom domyslet a připravit eventy , to je v současné době největší ukol. Dále jsme na serveru spustili kombinaci dvou Anti-bot ochran (Lame guard & RU.guard) můžete si všimnout ze před spuštěním hry se vám zapne externí program na listě který je nutný pro hraní na našich serverech. To nám dává dostatečnou ochranu před botery atd… Jinak  dobrá zpráva je, že vše šlape jak má!
V blízké době se chystáme spustit server na vyšších ratech který bude spíše k relaxování a oddechu při pvp. Server je teprve v ranném stadiu, takže vás vyzýváme ke sdílení vašich nápadů, přání či snů o tom jak by podle vás měl server na PvP vypada a co by jste očekávali! Své názory sdílejte na našich forech v sekci pro pvp server,. Všem návrhům se dostane odpovědi či diskuze, nemusíte se bát nepříjemných konverzací, ty u nás nehrozí. Za vaše nápady vám předem děkujeme!

Oficiální spuštění serveru IceScream 20x je naplánováno na konec ledna. Plno lidí se ptá, proč tak pozdě – důvodem jsou Asterixovi a Exieho osobní důvody, a jelikož se chce serveru věnovat na plno – dříve to prostě nejde. Dalším důvodem je i dostatečný čas na přípravu, nechceme opravdu nic podcenit, chceme, aby server běžel co nejdéle.
Jinak se na Vás těšíme na betě. A doufám že se Vám server bude líbit. A nezapomeňte že všichni jsou už v Adenu! Váš //l2icsTeam.

Odkaz na web : http://l2icescream.eu/