Přelet naší scénou očima Warenda #2

Po úspěchu prvního přeletu a zájmu o druhý sem pro vás zase něco sepsal.

Listopad už běží a servery pomalu přecházejí z podzimní tématiky do té zimní. V jazyce Lineage 2 to znamená, že Halloween eventy brzy vystřídají ty Vánoční. Zaplať pánbůh že admini nejsou zaměstnanci Kauflandu, to bysme měli už dva tejdny plnej Giran vánočních stromků a sobů s čepičkama. Pro hráče to ale znamená ideální dobu začít někde pořádně hrát, teď to má opravdicky smysl. Hodně z vás pravidelně nadává na ty rychlokvašky co běžej měsíc a pak zmizej. Naopak když napíšu o nějakym stabilnim serveru, tak už zase běží moc dlouho a je těžký se chytnout. Ale teď, v období eventů to právě jde. Představte si, že hrajete na nějakym ze stabilních serverů už roky, jste fakt TOP hráč, paříte za vymazlenýho nekra s 5000 PvP pointama a jste CL clanu jehož hrad vlastní většinu territory vlajek. Prachy pro vás němaj význam a přijde event, kde máte šanci dostat nějakou speciální věc, třeba ozdobu nebo peta, ale je to fakt rarita protože kromě eventu není fakt šance to získat. Když máte maximální level farmit vás to už netáhne, ale o ten item stojíte. Tak co uděláte? Posadíte se do Giranu na namko a necháte tam pár dní zaplej výkup event itemů že jo, za nehorázný částky, abyste to měli dřív než támhle LosFarmos vedle vás.
A teď zpátky do reality, nemáte žádnej TOP char, střídáte ty servery jako ponožky a všude hrajete třetí housle. No ale ta chuť už nemarnit čas zakládáním postav roste, už byste se rádi někde chytli. Tak založíte na stabilním serveru postavu a v době eventu  prostě farmíte a jako vedlejší produkt vám padaj event itemy. Ty pak za nehoráznou sumu prodáte tomu cápkovi s červenou zbraní a korunkou na hlavě co posedává v Giranu. A ejhle, hnedka jste vy i vaše parta kámošů v slušnym equipu a pomalu můžete začít pracovat na tý červený zbrani, abyste taky jednou mohli vysedávat v Giranu a vykupovat event  itemy, až to poběží příští rok. To jen takovej malej úvod k dnešku, protože L2Servers podporuje kvalitní projekty.
Takže co se fakt událo.
Memorium stále jede v barvách podzimu a tak máte možnost si ještě trošku zamlátit do dýní a třeba vás čeká i pěkná odměna. Co jsem měl možnost vysledovat ze serverových statistik, tak na serveru z jednoho aktivního clanu jsou hned tři, to je slušnej pokrok. Doufám a věřím že ještě pár zbloudilých duší na tento kvalitní projekt zbloudí aby si místní užili i trošku toho PvP.
Odkaz na server : http://www.memorium.cz/
Na Invictu se konečně povedlo nasadit podzimní event, takže hráči mají už taky možnost si trošku zablbnout. Mám tam postavu tak kdyby někdo občas chtěl zabít pár příšer s velectěným Warendem, stačí mi napsat zprávu do L2Servers skupiny a mužem spolu něco zabít nebo udělat nějakej quest. Z vlastní zkušenosti mužu říct že tu funguje snad skoro všechno, jedinej průser, čti přůšvih, je počet hráčů. Kdo zažil éru DarkAngels nebo FlameDragons a chtěl by si užít něco podobného, stabilitu, kvalitní data a pozvolné rate, určitě doporučuju. Funguje tu antibot, kterej se jentak někdo neobejde. Každý měsíc je hned několik odpadlíků, kteří se už do hry nepodívaj. Jasně, i to nejspíš odebírá postavičky online, ale lepší kvalita nad kvantitou.
Odkaz na server : http://invictus.cz/
O Grace serveru už jsem psal, ale počtem hráčů (v řádů stovek) sem určitě taky patří. Na tomto Gracia Final serveru už jim podzim taky odešel, Halloween event skončil a pomalu se připravují na zimu. Novým hráčům udělali vstřícný krok, aby se jim lépe dohánělo 6 týdenní manko, každý nová postavička dostane pár hodiné runy, které zvyšují exp a nějaký blbinky k tomu pro easy start. Nenechme tento největší český server propadnout zimnímu spánku a zalejme trošku sníh krví.
Odkaz na server : https://www.lineage2.cz/
Z dnešního článku je to všechno, doufám že se mi povedlo vypíchnout nejdůležitější novinky za poslední týden.
Pokud se vám článek líbil, jděte na náš facebookový profil a komentujte, lajkujte, ať vím že todle sepisování má úspěch a smysl.

Warendo