Repent your sins (Sin Eater)

 
Quest můžeš začít u jakékoliv “ Black Judge „. Jsou tři – první je ve Floranu, druhá kousek severně od místa kde se objevíš, když se necháš portnout do Hardins Academy a třetí najdeš když se portneš do jižní části Wastelandu a půjdeš na konec celkem krátké cesty, která směřuje na jih – tady se před nákladním vozem nachází pár prodávajících NPC a mezi nimi i Black Judge.

1 2

 

Promluv s ní a přijmi quest. Pokud tě neodmítne “ for being mean “ (tvoje jméno je červené – musíš smít krev ze svých rukou pomocí zabíjení mobů nebo říct příteli ať tě zabije a zbaví tě tak nechtěné karmy) nebo “ carebear “ (číslo ve tvých statistikách u PK je nula, bež tedy někoho killnout ;o) ), pošle tě zřejmně podle tvého levelu za jedním z těchto NPC:

– Katari – nachází se kousek od Swamplandu (viz obr)

3

 

Katari tě pošle zabíjet Ratman scavengers kteří narušují její práci.

 

– Piotur – nachází se u Orc barracks

4

Pitour ti řekne že jeho farma trpí útoky bojových psů Turek a poprosí tě o jejich vyhnání. (Jsou v Abandoned Campu )

 

– Wiseman Casian nacházející se na jihu Wastelandu

5

tě pošle pro srdce Tyrant Kingpina.

 

– Magister Joan, která je v Ivory Tower na druhém patře

6

tě pošle zabíjet Trisalim tarantula do Sea of Spores (pozor na Orphen která se ráda portuje náhodně kolem SoS !) a přinést zpět 3 venom sac

 

Po splnění a odevzdání itemů daným NPC se vydej opět za Black Judge. Ta tě pošle do Giranu za blacksmithem Pushkinem vyrobit “ manacle of penitent “ (věznící pouta).

Na ty je však potřeba materiál, který nemusí být zrovna levný tak na to buď připravený. (Podívej se do knihovny na oficiálních stránkách jak daný stuff vyrobit).

7 8 9 10

 

Jakmile danou věc u Pushkina vyrobíš, odešle tě zase zpět za Black Judge, která tě poprosí abys u sebe ve vyrobených okovech uvěznil tvora, který požírá hříchy – tvého nového Sin Eatera.

11 12

 

Pet se ovládá jednoduše , v podstaťe tě jen pronásleduje. Pro zvyšování svého levelu na moby neútočí, jednoduše si bere všechno tvoje XP a SP. Pro úspěšné dokončení questu musíš svého Sin Eatera vyexpit min o jeden level a pak se vrátit opět za Black Judge. Za každý zvýšený lvl Sin Eatera ti Black Judge vymaže náhodně 1-10 PK. Tento pet požírá stejné krmení jako vlci (“ wolf food „), tak na něho nezapomeň ;-). Tento quest je dlouhotrvající – Sin Eatera si necháváte a když je potřeba expíte dál, jen s ním chodíte za Black Judge a ta vám snižuje PK status (a pokaždé Sin Eatera „De-Leveluje“).

Sin Eater bude mít stejný level jako ty když ho dostaneš, takže je dobré udělat si tento quest co nejdřív (rychleji se pak expí).

 

Důležité informace:

Není možné přepínat mezi subclassy když máš aktivovaný tento quest.

Když nebudeš svého Sin Eatera krmit, umře a budeš muset dělat celý quest znova.

Měj s sebou pořád pár rez scrollů , protože jako zatracený tvor vyvolává agresi ve všech okolních mobech.

Najdi si soukromé místečko na jeho expení pokud nechceš aby celý svět věděl že jsi PK.

Snaž se mít mezi 1 a 4 PK abys snížil pravděpodobnost dropnutí nějakého itemu.

Pokud se dostaneš na 0 PK ztratíš svého Sin Eatera, takže je to občas velice těžký úkol.

 

Proč a jak využívat Sin Eatera:

Teď už je jasné že Sin Eater je tu kvůli snižování PK statusu, ale má i další využití:

1) Kapacita – Když chceš dokončit quest, ale máš příliš plný inventář, můžeš něco odložit k Sin Eaterovi. Dávej mu však jen lehčí věci – neunese toho příliš. Navíc je nedropne když umře, takže sou víc v bezpečí než u tebe.

2) Žádné EXP – Nezvyšuje se ti level když máš vyvolaného Sin Eatera, což je praktické když se třeba snažíš něco spoilnout, děláš quest (zvlášť na nižších levech), u manor systému nebo když jen chceš našetřit peníze.

3) Klid a mír – Kdykoliv hráči uvidí vašeho peta, budou se bát krvavého masakru a nechají vás radši být. Ví že když máte Sin Eatera dříve jste někoho zabili a můžete to udělat kdykoliv znovu.

4) Zábava – Sin Eater spamuje ještě víc neř ,,Orators of Revelation“. Zkuste ho opakovaně udeřit ve městě 😉

5) Lacinost – Jakmile ho získáš, už ho jen krmíš (jí velice málo) a už na něho nekupuješ žádný Amor nebo zbraně.