Vianočná NOVINKA! Server Dark Dragon spúšťa TEST!

Vážení a milí čitatelia L2 Servers!

V prvom rade mi dovoľte aby som vám osobne zaželal krásne Vianoce!

Keďže vianočný čas, je čas plný prekvapení a zázrakov, mám pre vás aj ja jedno malé prekvapenie. V mojom poslednom článku som vás informoval o blížiacom sa comebacku, určite jedného z najprestížnejších serverov na našej scéne, serveru Dark Dragon. 

Myslím si, že vedenie serveru si nemohlo vybrať na spustenie Prvého verejného Testu krajšie obdobie, ako je  práve to Vianočné. Možno je to pre nás (pre fanúšikov naozaj kvalitných serverov) akýsi úžasný Vianočný darček od Ježiška! 🙂

Dark Dragon sa snažil postaviť na nohy 2 roky. Naozaj obdivujem admin team, pretože som mal možnosť sledovať a prežiť všetky pády, zlyhania ale aj nové nádeje serveru. Je mi naozaj cťou že budem môcť na tomto serveri aj „pracovať“ a podieľať sa na jeho raste a spestrení ako Event Manager 🙂

Neostáva mi nič iné len vás pozvať, aby ste tak svojím lognutím do hry, prípadnou pomocou pri testovaní ocenili tvrdú prácu GM teamu, a spolu si vybudovali český sever, na ktorom sa oplatí hrať.

Takže spustenie Testu by malo podľa všetkého nastať dňa 25.12 na Prvý sviatok vianočný,   o 18-tej hodine, táto informácia sa však ešte môže zmeniť, a tak radšej sledujte fórum server Dark Dragon.

Viac informácií nájdete na : darkdragon.cz/f/viewtopic.php?f=57&t=49&p=95#p95

Teším sa na Vás! S pozdravom a želaním prežiť krásne sviatky, Hodys.